ČAST - STIS - Registr - Metodika - Středočeský svaz - Praha západ

TJ Úholičky - stolní tenis

raketa
Domů - Tréninky - Naši hráči - A tým - B tým - C tým - D tým - Historie klubu - Síň slávy - Fotogalerie
Obec Úholičky - PRST - Pinec aréna

Založení oddílu:

Zdeněk Hejduk v roce 1977 založil a přihlásil družstvo mužů do okresního přeboru Praha–západ. Do soutěže se však již nezapsal, protože se odstěhoval do Pelhřimova.

Prvními hráči oddílu byli: Antonín Krásný, Antonín Carvan, Miroslav Válek, Václav Schánil, Imrich Nemec. Ve stejném roce bylo založeno družstvo žáků ve složení: Milan Holeček, Petr Žáček, Libor Nemec, Jan Švejkovský, Vilém Kozel, Petr Schánil.

V tomto roce bylo jen v soutěži mužů 34 družstev dospělých. Soutěže se hrály v kulturním domě v Úholičkách.

V roce 1979 postoupilo družstvo mužů do 1.třídy okresního přeboru a soupiska se rozšířila o Miloslava Carvana, který se vrátil z vojny.

V dalších letech se však nedochovaly žádné dokumenty, které by informovaly o výsledcích až do sezóny 1984 – 1985. První zachovaný záznam je soupiska pro ročník 1985-1986. Pořadí na soupiskách je dle umístění v předchozích ročnících a to: Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Antonín Carvan, Ivo Václavíček, Petr Macák, Oldřich Hejdušek, Martin Švejkovský. Výsledky se však nedochovaly. Další soupiska je ročník 1986-1987, kde na soupisce byli Antonín Krásný, Miloslav Carvan, Antonín Carvan, Petr Macák, Ivo Václavíček, Oldřich Hejdušek, Martin Švejkovský, Rovněž bez výsledků.

V ročníku 1987-1988 družstvo posílilo o Jiřího Rytíře, který hrál vyšší soutěže a dále: Petr Macák, Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Antonín Carvan, Oldřich Hejdušek, Martin Švejkovský, Tuto sezónu již mužstvo, posílené o Jirku Rytíře, skončilo v 1.třídě Okresního přeboru na 2.místě.

Ročníku 1988-1989 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Jiří Rytíř, Petr Macák, Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Antonín Carvan, Martin Novák, Václav Schánil, Martin Švejkovský, František Hocek, Libor Nemec, Antonín Vorm, Miroslav Dalihod, Oldřich Hejdušek. Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1.třídě Okresního přeboru na 2.místě a B mužstvo v 2.třídě Okresního přeboru na 13.místě. V tomto roce bylo také přihlášeno družstvo žáků do Okresního přeboru ve složení: Jan Novák, Václav Fišer, Jan Feitz, Jan Uhlíř, Petra Sazimová, Jana Černá, Petr Vorm, Jan Zeman, Tomáš Vágner, Zdeněk Fiala. Družstvo žáků skončilo ve skupině B na posledním 6. místě.

Ročníku 1989-1990 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Jiří Rytíř, Petr Macák, Miloslav Carvan, Josef Hondlík, Martin Novák, Antonín Carvan, Václav Schánil, Antonín Krásný, Antonín Vorm, Libor Nemec, František Hocek, Miroslav Dalihod, Martin Švejkovský, Josef Štangl, Petr Vlach. Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1.třídě Okresního přeboru na 3.místě a B mužstvo v 2.třídě Okresního přeboru na 12.místě. V tomto roce bylo také přihlášeno družstvo žáků do Okresního přeboru v sestavě Josef Ženíšek, Tomáš Hrabánek, Petr Vorm, Jan Novák, Jan Zeman (bohužel se nezachovala soupiska a proto některá jména chybí). Družstvo skončilo ve skupině B na 5. místě.

Ročníku 1990-1991 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Jiří Rytíř, Josef Hondlík, Petr Macák, Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Martin Novák, František Hocek, Václav Schánil, Antonín Carvan, Antonín Vorm, Libor Nemec, Martin Švejkovský. Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1.třídě Okresního přeboru na 1. místě a B mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru na 9. místě. V tomto roce bylo také přihlášeno družstvo žáků do Okresního přeboru ve složení: Petr Vorm, Jan Novák, Jan Zeman, Václav Fišer, Tomáš Vágner. Družstvo žáků se neprobojovalo do finálové skupiny a konečné pořadí bohužel není ve zpravodaji zapsané. Na konci této sezóny hrálo A mužstvo po vítězství v Okresním přeboru kvalifikaci o postup do krajského přeboru s týmem Hudlice u Berouna, kam se však naše A mužstvo neprobojovalo. Sestava družstva, která vyhrála okresní přebor: Jiří Rytíř, Josef Hondlík, Miloslav Carvan, Petr Macák. Tato sezóna je považována za jednu z nejúspěšnějších za celou dobu trvání oddílu.

Ročníku 1991-1992 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Jiří Rytíř, Josef Hondlík, Josef Čihák, Petr Macák, Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Martin Novák, František Hocek, Václav Schánil, Antonín Carvan, Antonín Vorm, Libor Nemec, Martin Švejkovský (soupiska B mužstva se nezachovala a proto jsou jména zapsána dle soupisky předešlého roku). Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1.třídě Okresního přeboru na 2. místě a B mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru na 3. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Ročníku 1992-1993 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Jiří Rytíř, Josef Čihák, Josef Hondlík, Petr Macák, Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Antonín Carvan, Martin Novák, Václav Schánil, František Hocek, (většina jmen byla zapsána na soupiskách A i B týmu). Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1.třídě Okresního přeboru na 2. místě a B mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru na 3. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Ročníku 1993-1994 se zúčastnilo pouze jedno družstvo v sestavě: Petr Macák, Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Martin Novák, Antonín Carvan, Václav Schánil, František Hocek, (hráči Jiří Rytíř, Josef Čihák, Josef Hondlík náš oddíl opustili). Tuto sezónu skončilo mužstvo v Okresním přeboru na 8. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Ročníku 1994-1995 se zúčastnilo pouze jedno družstvo v sestavě: Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Petr Macák, Antonín Carvan, Martin Novák, František Hocek, František Žáček, Václav Schánil. Tuto sezónu skončilo mužstvo v Okresním přeboru na 7. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Ročníku 1995-1996 se zúčastnilo pouze jedno družstvo v sestavě: Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Martin Novák, Antonín Carvan, Petr Macák, František Hocek, František Žáček, Václav Schánil. Tuto sezónu skončilo mužstvo v Okresním přeboru na 4. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Ročníku 1996-1997 se znovu zúčastnila družstva A a B v sestavě: Martin Novák, Antonín Krásný, Miloslav Carvan, Antonín Carvan, Václav Schánil, František Žáček, František Hocek, Miroslav Dalihod, Petr Kozel, Petr Vorm, Petr Potůček, Jan Framberk, Radka Framberková. Tuto sezónu v Okresním přeboru skončilo A mužstvo na 7. místě a B mužstvo na 13. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Ročníku 1997-1998 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Antonín Krásný, Martin Novák, Antonín Carvan, František Žáček, Miloslav Carvan, Václav Schánil, František Hocek, Radka Framberková, Jan Framberk, Miroslav Dalihod, Petr Kozel, Petr Potůček, Petr Vorm. Tuto sezónu v Okresním přeboru skončilo A mužstvo na 6. místě a B mužstvo na 13. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Ročníku 1998-1999 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Miloslav Carvan, Martin Novák, Antonín Krásný, Antonín Carvan, Václav Schánil, František Žáček, Jan Framberk, František Hocek, Radka Framberková, Miroslav Dalihod, Petr Vorm, Vilém Kozel, Petr Kozel, Petr Potůček. Tuto sezónu v Okresním přeboru skončilo A mužstvo na 6. místě a B mužstvo na 13. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Ročníku 1999-2000 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Martin Novák, Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Vilém Kozel, Pavel Zoth, Antonín Carvan, František Hocek, Jan Framberk, Petr Vorm. Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1.třídě Okresního přeboru na 5. místě a B mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru na 4. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Ročníku 2000-2001 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Martin Novák, Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Pavel Zoth, Petr Kozel, František Hocek, Vilém Kozel, Petr Vorm, Antonín Carvan, Jan Framberk. Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1.třídě Okresního přeboru na 6. místě a B mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru na 11. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno.

Tato sezóna byla naposledy hrána v kulturním domě v Úholičkách. V nové sezóně se oddíl přestěhoval do sokolovny ve Velkých Přílepech.

Ročníku 2001-2002 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Miloslav Carvan, Martin Novák, Antonín Krásný, Pavel Zoth, Petr Kozel, Jan Framberk, Vilém Kozel, František Hocek, Antonín Carvan, Petr Vorm. Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1.třídě Okresního přeboru na 7. místě a B mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru na 5. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno. A mužstvo sestoupilo do 2. třídy.

Ročníku 2002-2003 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Miloslav Carvan, Jan Framberk, Antonín Krásný, Vilém Kozel, Martin Novák, Antonín Carvan, František Hocek, Petr Vorm, Petr Kozel, a noví hráči z Velkých Přílep Filip Goč, Pavel Smidžár, Marek Švajda, Ondřej Žac. Tuto sezónu skončilo A mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru na 1. místě a B mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru na 7. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno. A mužstvo v této sezóně postoupilo zpět do 1. třídy.

Ročníku 2003-2004 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Martin Novák, Antonín Krásný, Jan Framberk, Miloslav Carvan, Vilém Kozel, Petr Kozel, Antonín Carvan, František Hocek, Petr Vorm, Marek Švajda, Ondřej Žac, Filip Goč. Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1.třídě Okresního přeboru na 3. místě a B mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru na 5. místě. Družstvo žáků nebylo přihlášeno. A mužstvo se v této sezóně probojovalo do play off, což byl největší úspěch v do té doby.

Ročníku 2004-2005 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Martin Novák, Antonín Krásný, Miloslav Carvan, Vilém Kozel, Jan Framberk, František Hocek, Petr Kozel, Libor Nemec, Petr Vorm, Radim Hataš. Tuto sezónu skončilo A mužstvo v 1. třídě Okresního přeboru na 8. místě a B mužstvo ve 2.třídě Okresního přeboru také na 8. místě.

Ročníku 2005-2006 se zúčastnila družstva A a B v sestavě: Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Vilém Kozel, Martin Novák, Jan Framberk, František Hocek, Petr Kozel, Libor Nemec, Petr Vorm, Radim Hataš. A mužstvo se v této sezóně znovu probojovalo do play off a z druhého místa po základní části nakonec po velkých bojích skončilo na 4. místě. Tuto sezónu skončilo B mužstvo ve 2. třídě Okresního přeboru na 8. místě.

Ročníku 2006-2007 se zúčastňují družstva A a B v sestavě: Miloslav Carvan, Antonín Krásný, Vilém Kozel, Martin Novák, Tomáš Rudolf, Jan Framberk, František Hocek, Petr Kozel, Libor Nemec, Petr Vorm. A tým v této sezóně posílil o Tomáše Rudolfa, který hrával vyšší soutěže v ústeckém kraji.

Ročníku 2011-2012 se zúčastňují dvě družstva. A tým v základní sestavě: Tomáš Rudolf, Martin Novák, Vilém Kozel, Jan Framberk. A tým v této sezóně obsadil 7. místo v 1.třídě Okresního přeboru a B tým ve složení Miloslav Carvan, Antonín Krásný, František Hocek, Petr Kozel, Libor Nemec, Petr Vorm a Arnošt Kapusta obsadil 6. místo ve 3. třídě Okresního přeboru.

V ročníku 2012-2013 posílil A tým o Igora Culka a v základní sestavě: Tomáš Rudolf, Martin Novák, Miloslav Carvan, Vilém Kozel a Igor Culek obsadil krásné 3. místo v 1.třídě Okresního přeboru a B tým ve složení Antonín Krásný, Jan Framberk, František Hocek, Arnošt Kapusta, Petr Kozel, Libor Nemec, Petr Vorm posílený o nové hráče Dušana Vojtěcha a Radima Otépku obsadil 3. místo ve 3. třídě Okresního přeboru.

V ročníku 2013-2014 náš A tým opustil Igor Culek a na výkonech A týmu to bylo znát. V sestavě: Tomáš Rudolf, Martin Novák, Miloslav Carvan, Vilém Kozel obsadil 7. místo v 1.třídě Okresního přeboru a B tým ve složení Jan Framberk, Antonín Krásný, František Hocek, Arnošt Kapusta, Petr Kozel a Petr Vorm obsadil 2. místo ve 3. třídě Okresního přeboru a postoupil do 2. třídy. Poprvé v historii zapisujeme do soutěže C tým, který při své premiéře ve složení Libor Nemec, Dušan Vojtěch, Radim Otépka, Miroslav Dalihod ml., Lukáš Navrátil a Jakub Dalihod obsadil při své premiéře pěkné 9. místo ve 3. třídě Okresního přeboru.

V ročníku 2014-2015 A tým v základní sestavě: Tomáš Rudolf, Martin Novák, Miloslav Carvan, Vilém Kozel doplňovaný členy B,C a D týmu obsadil 9. místo v 1.třídě Okresního přeboru. B tým ve složení Antonín Krásný, Jan Framberk, Arnošt Kapusta, František Hocek doplňovaný členy C a D týmu obsadil 8. místo ve 2.třídě Okresního přeboru. C tým ve složení Dušan Vojtěch, Libor Nemec, Petr Kozel, Radim Otépka, Miroslav Dalihod ml., Lukáš Navrátil, Jakub Dalihod a Petr Vorm obsadil 8. místo ve 3.třídě Okresního přeboru.

V ročníku 2015-2016 A tým v základní sestavě: Tomáš Rudolf, Martin Novák, Vilém Kozel, Miloslav Carvan obsadil 7. místo v 1.třídě Okresního přeboru. B tým ve složení Jan Framberk, Antonín Krásný, Dušan Vojtěch, František Hocek obsadil 4. místo ve 2.třídě Okresního přeboru. C tým ve složení Radim Otépka, Libor Nemec, Miroslav Dalihod ml., Lukáš Navrátil, Jakub Dalihod, Petr Kozel, Arnošt Kapusta obsadil 6. místo ve 3.třídě Okresního přeboru. Poprvé registrujeme D tým, který ve složení Petr Vorm, Jiří Dvořák, Radek Zapletal, Miroslav Dalihod st., Martin Král, František Dvořák, Vojtěch Navrátil, Antonín Carvan, Josef Dvořák obsadil předposlední 10.místo ve 3.třídě Okresního přeboru.

V ročníku 2016-2017 A tým v základní sestavě: Tomáš Rudolf, Martin Novák, Dušan Vojtěch, Vilém Kozel doplňovaný členy ostatních družstev obsadil 6. místo v 1.třídě Okresního přeboru. B tým v základním složení Antonín Krásný, Miloslav Carvan, Jan Framberk, Miroslav Dalihod ml. doplňovaný členy C a D týmu obsadil 6. místo ve 2.třídě Okresního přeboru. C tým ve složení Lukáš Navrátil, Arnošt Kapusta, Radim Otépka, Dalihod Jakub, Petr Kozel, František Hocek, Libor Nemec obsadil 6. místo ve 3.třídě Okresního přeboru. D tým ve složení Jiří Dvořák, František Dvořák, Martin Král, Josef Dvořák, Miroslav Dalihod st., Petr Vorm, Radek Zapletal, Vojtěch Navrátil obsadil 9. místo ve 3.třídě Okresního přeboru. V tomto ročníku se poprvé uskutečnil Sokolský pohár. Základních skupin se účastnila všechna naše družstva a ve finálovém turnaji, který se konal v naší herně obsadil náš tým skvělé 2. místo za vítězným Sokolem Rudná.

V ročníku 2017-2018 A tým v sestavě: Tomáš Rudolf, Martin Novák, Dušan Vojtěch, Vilém Kozel doplňovaný členy ostatních družstev obsadil 3. místo v v 1.třídě Okresního přeboru. Zejména díky bravurním výkonům naší dlouholeté jedničky Tomáše Rudolfa, který v sezóně zaznamenal 75 vítězných zápasů a neprohrál jediné mistrovské utkání. B tým v základním složení Antonín Krásný, Lukáš Navrátil, Miloslav Carvan, Miroslav Dalihod ml. doplňovaný členy C a D týmu obsadil 8. místo ve 2.třídě Okresního přeboru. C tým tažený zejména skvělými výkony naší mládeže - Jakub Dalihod, František Dvořák a dále Petr Kozel, Radim Otépka, Arnošt Kapusta, Libor Nemec, Petr Vorm, František Hocek a Josef Dvořák obsadil skvělé 2. místo ve 3.třídě Okresního přeboru. D tým ve složení Jiří Dvořák, Radek Zapletal, Martin Král, Radka Ducháčková, Martina Dvořáková, Miroslav Dalihod st., Martin Král st. a Vojtěch Navrátil obsadil 12. místo ve 3.třídě Okresního přeboru. Naše družstva se opět účastnila Sokolského poháru a náš A tým zvítězil ve čtyřčlenné finálové skupině bez zaváhání a získal Sokolský pohár Prahy západ.

Ročník 2018-2019 byl pravděpodobně nejúspěšnějším ročníkem v dosavadní historii našeho oddílu. A tým v základní sestavě: Tomáš Rudolf, Dušan Vojtěch, Martin Novák a Vilém Kozel posílený druholigovým Michalem Šablaturou na několik zápasů a skvěle doplňovaný našimi mladíčky zejména Lukášem Navrátilem a Jakubem Dalihodem vybojoval 1. místo v Okresním přeboru a poprvé v historii našeho klubu postoupil do Krajského přeboru. B tým v základním složení František Dvořák, Miloslav Hadrava, Lukáš Navrátil, Antonín Krásný doplňovaný členy C a D týmu a to zejména Jakubem Dalihodem a Miloslavem Carvanem zvítězil ve 2.třídě Okresního přeboru. Aby toho nebylo málo, tak C tým v sestavě Antonín Krásný, Jakub Dalihod, Miloslav Carvan, Arnošt Kapusta, Petr Kozel, Miroslav Dalihod ml., Miroslav Dalihod st., Petr Vorm a Radim Otépka vybojoval skvělé 2. místo ve 3.třídě Okresního přeboru a zajistil si postup do 2. třídy. D tým ve složení Jiří Dvořák, Martin Král, Radka Ducháčková, Martina Dvořáková, Radek Zapletal, Martin Král st., Tibor Horony, Petr Ducháček, František Hocek, Kristina Konopásková a Jan Svoboda obsadil poslední 11. místo ve 3.třídě Okresního přeboru. A tým opět exceloval v Sokolském poháru a obhájil vítězství z předchozí sezóny.

V ročníku 2019-2020 A tým v základní sestavě: Tomáš Rudolf, Dušan Vojtěch, Martin Novák a Lukáš Navrátil doplňovaný hráči B týmu obsadil 9. místo ve 2. třídě Krajského přeboru. B tým v základním složení Jakub Dalihod, Hadrava Miloslav, Antonín Krásný doplňovaný hráči C a D týmu obsadil 10. místo v 1. třídě Okresního přeboru. C tým v sestavě Miloslav Carvan, Vilém Kozel a Radka Ducháčková doplňovaný hráči D týmu obsadil 10. místo ve 2.třídě Okresního přeboru. D tým ve složení Jiří Dvořák, Petr Kozel, Tibor Horony, Marina Dvořáková, Arnošt Kapusta, Martin Král, Radim Otépka, Petr Vorm, Petr Ducháček, Miroslav Dalihod st., Kristina Konopásková, František Hocek, Jan Svoboda, Klára Smolíková a Martin Kočárek obsadil poslední 12. místo ve 3.třídě Okresního přeboru. V této sezóně se z důvodu počínající Covid pandemie soutěže zcela nedohrály a Sokolský pohár byl zrušen úplně.

Ročník 2020-2021 byl vzhledem k probíhající pandemii zrušen. Za zmínku stojí pouze bravurní start našeho A týmu v krajské soutěži. V základní sestavě: Tomáš Rudolf, Dušan Vojtěch, Miloslav Hadrava a Martin Novák posílený novým hráčem Rostislavem Novosadem zvítězil s přehledem ve všech třech odehraných kolech Krajského přeboru 2. třídy. Bohužel nic dalšího probíhající pandemie Covid 19 odehrát nedovolila.

V ročníku 2021-2022 A tým v základní sestavě Tomáš Rudolf, Dušan Vojtěch, Miloslav Hadrava, Rostislav Novosad s velkou podporou Martina Nováka obsadil 4. místo ve 2. třídě Krajského přeboru a probojoval se do play off o postup do KP1. Bohužel se rozhodujicí zápas sezóny nevydařil. Tak snad příště. B tým v základním složení Martin Novák, František Dvořák, Ondřej Tesař a Jakub Dalihod doplňovaný hráči Vilém Kozel, Jiří Dvořák a Radka Ducháčková obsadil 10. místo v 1.třídě Okresního přeboru a zachránil se. C tým v sestavě Antonín Krásný, Miloslav Carvan, Vilém Kozel a doplňovaný hráči D týmu obsadil poslední 11. místo . D tým ve složení Jiří Dvořák, Petr Kozel, Radka Ducháčková, Tibor Horony, Marina Dvořáková, Radim Otépka, Šimon Matousch a Petr Ducháček obsadil 8. místo ve 3.třídě Okresního přeboru. V této sezóně byl z důvodu nezájmu Sokolský pohár zrušen. A tým se poprvé v historii zúčastnil Českeho poháru tříčlených družstev, kde při neúčasti svého nejlepšího hráče po boji výpadl v prvním kole.

Ročník 2022-2023 byl pro A tým velmi úspešný. V základní sestavě Tomáš Rudolf, Dušan Vojtěch, Rostislav Novosad, Martin Novák a v přestupním termínu získaný Ladislav Lauko obsadil 1. místo jak v základní části soutěže, tak po velkém boji i v play off a postoupil do KP1. Opět jsme posunuli hranice úspěchu našeho oddílu. B tým v základním složení Martin Novák, František Dvořák, Ondřej Tesař, Radka Ducháčková a Jakub Dalihod doplňovaný hráči Šimon Matousch, Vilém Kozel, Jiří Dvořák a Petr Kozel obsadil 10. místo v 1.třídě Okresního přeboru. C tým v sestavě Šimon Matousch, Vilém Kozel, Hadrava Miloslav, Otépka Radim, Dvořák Jiří doplňovaný hráči D týmu obsadil poslední 9. místo ve 2.třídě Okresního přeboru. D tým ve složení Jiří Dvořák, Petr Kozel, Antonín Krásný, Marina Dvořáková, Martin Kočárek, Petr Vorm , Petr Ducháček, Aneta Břečková, Michal Yosypenko vybojoval 8. místo ve 3.třídě Okresního přeboru.

Oddíl stolního tenisu TJ Úholičky děkuje všem, kteří přispěli po celou dobu trvání oddílu materiálně, finančně i organizačně a doufá, že nám i nadále zachováte svou přízeň a podporu.

D Ě K U J E M E !!!!!

Historii a současnost oddílu stolního tenisu z dostupných materiálů shrnul a zapsal Vilém Kozel s přispěním všech současných členů oddílu. Pokud jsem na někoho v historii i současnosti zapomněl, tímto se mu omlouvám.